Щовесни, коли тануть сніги
І на рясті засяє веселка,
Повні сил і живої снаги
Ми вшановуємо… пам’ять Шевченка!
З нагоди 200-річчя від дня народження Пророка української нації, Великого Кобзаря, бібліотека для дітей протягом січня — березня організувала ювілейний літературний проект «А Слава – заповідь моя». До участі в якому ми запросили наших колег — шкільних бібліотекарів, соціальних партнерів, а також юне покоління читачів.
Наш проект був спрямований на те,щоб
Покоління поколінню
Про тебе розкаже,
І твоя, Кобзарю, слава
Не вмре, не поляже.
Книжкова Виставка «Грані таланту Великого Кобзаря» розповідала читачам про багатогранний талант письменника, поета, художника, митця.
Літературне джерело «Шевченківська криниця», шевченківські етюди «Український Рембрандт» продемострували читачам – учням престижність читання літературної і художньої спадщини Т. Шевченка сьогодні.
Шевченківські етюди «Український Рембрандт»
Цікаво пройшов конкурс читців поезій Т.Г.Шевченка «Ну, що б, здавалося, слова…»
Літературно – музичне свято «Тарасові слова – то правда жива» допомогло маленьким читачам дізнатися про долю Т.Г.Шевченка.
Нашим читачам запам’яталась зустріч з лауреатом Шевченківської премії миколаївським поетом Д.Д.Кремінем.
Кобзар мов би спрогнозував, що будуть люди на землі , які будуть оспівувати в своїх творіннях і любов та красу України, і лани широкополі і Дніпро і кручі, і його — сина України Т.Г.Шевченка.
«А Слава – заповідь моя» — це духовний заповіт великого Пророка, яка блискавкою пролітає скрізь століття.
Проект продемонстрував сучасному поколінню багатогранність таланту Т.Г.Шевченка, популяризацію творчості Кобзаря, підвищений інтерес до великого українського поета у багатьох країнах світу.