Лицар літературного степу

Добрий день друзі! 18 квітня в нашій бібліотеці відбувся день читання «Читаємо твори Володимира Рутківського», присвячений  80-річному ювілею письменника. Цей день об’єднав  бібліотекарів, вчителів та дітей, щоб краще познайомитися з творами Володимира Рутківського.

Літературна доля Володимира Рутківського — незвична. Він не належить ні до тих, кого вона пестила у часи розквіту життєвих сил, ні до тих, про кого заговорили вже по смерті. Та доля таки всміхнулася 70-річному письменникові з Одеси.

 

Та доля  була до нього не вельми лагідна. У єдиному українському видавництві для дітей — «Веселка» — його твори стабільно забраковували. Але Рутківський не здавався: зробив авторський переклад своїх повістей і повіз до Москви. І там вони побачили світ у найвідомішому на той час видавництві «Детская литература».

Это слайд-шоу требует JavaScript.

На протязі всього дня у бібліотеці  проходили поетичні хвилинки: «Незвичайні пригоди, шалені перевтілення, нові відкриття у книгах Володимира Рутківського». Також усі бажаючи могли ознайомитися з медіа-досьє письменника: «Володимир Рутківський – характерник літературного степу». Юні читачи дізналися про нелегку літературну долю письменника.

Володимир Рутківський виявився надзвичайно різним і рівним автором. Його націленість на максимальний результат, важка праця над кожним рукописом, орієнтація на кращі зразки світової літератури, вроджений смак дали своєрідний феномен, коли авторові підвладні такі різні жанри, як психологічні, казкові та історичні твори для дітей.

 

 

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s