Вітаємо! Бабин Яр – важка незагоєна рана Другої світової війни в історії України, яку ми маємо пам’ятати, щоб не допустити її повторення. Пам’ять про трагедію Бабиного Яру повинна ґрунтуватися на шанобливому ставленні до всіх жертв нацистського тоталітарного режиму.
Бабин Яр – місце пам`яті та некрополь, де близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених були розстріляні нацистами у 1941-1943 роках.
Серед жертв Бабиного Яру – євреї та роми ,військовополонені, підпільники Організації українських націоналістів,мирні жителі, представники різних політичних поглядів, віросповідань та національностей. Трагедія стала символом «Голокосту від куль» і нацистської політики масового знищення людей. Масові розстріли в Бабиному Яру розпочалися відразу після вступу нацистів та їхніх союзників до Києва у вересні 1941 року . Найтрагічнішими стали 29-30 вересня, коли вбили майже 34 тисячі євреїв — мешканців Києва.
Голокост — це страшна сторінка в історії України у Другій світовій війні, яку ми зобов’язані пам’ятати та не допустити її повторення.